Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Auto Baci

  • Anëtarësuar në: 23/06/2017
  • Facebook

Përshkrimi

Shitje makinash te perdorura.
Cmime konkuruese.
Cilesi e larte

Mercedes-Benz-C200-Bluefficency-3

16,300 €

Mercedes Benz C-Class 200 Cdi. Bluefficency, viti 2011

Mercedes Benz C-Class 200 CDI. Avantgarde. Bluefficency. Kambio automatike. Air bag. Abs. Esp. Klima bi zone. Navi-dvd-cd changer-bluetooth. Pilot automatik. Kompjuter board. Sendile isofix,dhe me […]

117 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG-20170624-WA0004

3,000 €

Nissan Micra 1.2 Benzin-Gaz – 03

Nissan Micra 1.2 Benzin+Gaz. Kambio manuale. Viti i prodhimit 2003. Klima digitale. Air Bag. Abs. Esp. Xhama elektrike. Pasqyra elektrike. Hapje dhe mbyllje me pult. […]

136 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG-20170624-WA0039

4,800 €

Toyota Rav 4. 4×4. Diezel

Toyota Rav 4. 2.0 Diezel. Viti i prodhimit 2003. 4×4. Kambio manuale. Kondicioner. Air Bag. Abs. Esp. Radio cd. Kompjuter board. Anti nebia. Tapiceri isofix. […]

170 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG-20170624-WA0041

4,800 €

Toyota Rav 4. 4×4. Diezel – 02

🚗🚗Toyota Rav4. 2.0 Diezel, 4×4. Viti i prodhimit 2002. Kambio manuale. Kondicioner. Air bag. Abs. Esp. Radio cd. Kompjuter board. Tapiceri Lekure. Sendile isofix. Anti […]

121 herë e lexuar, 1 herë sot

image

24,500 €

Mercedes Benz GLK 220 Bluefficency. 4Matic. AMG

🔶🔶🔶Mercedes-Benz X-204 GLK 220 CDI BLUEFFICENCY🔶 🔶PANORAMIC 🔶 XHAMA TE ERRET 🔶VITI I PRODHIMIT 2012 🔶SERIA AMG 🔶KAMBIO AUTOMATIKE 🔶141.000 me Liber sherbimi online MB […]

134 herë e lexuar, 1 herë sot