Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Auto Albania Durres

  • Anëtarësuar në: 27/01/2016

Përshkrimi

IMG_5649

3,300 €

TOYTA COROLA VERSO 2.0 NAFTE VITI 2003

ARDHUR NGA ITALIA/DOGAN E PAGUAR/PA PERDORUR NE SHQIPERI GJNJE DHUM TE MIR MOTORRIKE DHE XHENERIKE E MIRMBAJTUR MOTORR 2.0 D4D NAFTE ABS/ESP/XHAMA ELKTRIK/PASQYRA ELEKTRIKE/KOMANDA NE […]

131 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG_5676

3,500 €

AUDI A4 1.9 NAFTE VITI 2003

DOGAN E PAGUAR SAPO ARDHUR NGA ITALIA GJENDJE PERFEKTE ABS,KOPJUTER BORDI,4 XHAMA ELEKTRIK,SRS,ESP,DISQE ALUMINI GOMA 90%.KLIMA TRONIK ETJ E GATSHME PER CFAR DO LLOJ PROVE […]

161 herë e lexuar, 1 herë sot