Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Auto Albania Durres

  • Anëtar që në: 27/01/2016

Përshkrim

21684301_1482632995160157_1145720447_o

2,500 €

Citroen C3 1.4 Nfte Viti 2005

ARDHUR NGA ITALIA DOGAN E PAGUAR GJENDJE PERFEKTE LIBER SHERBIMI GOMA 90% TE REJA.XHAMA ELEKTRIK ABS.SRS.KOMANDA NE TIMON.KLIMA TRONIK ETJ E GATSHME PER CFAR DO […]

është lexuar 22 herë (9 herë sot)

20542958_1509767075713460_1371335126_o

4,000 €

MERCEDES BENZ A CLASSE 1.7 BENZIN VITI 2006 AUTOMAT

MERSEDES BENZ A CLASE (ELEGANC) KAMIO AUTOMATIKE VITI 2006 1.7 BENZIN 132600 KM DOGAN E PAGUAR. SAPO ARDHUR NGA ITALIA GJENDJE PERFEKTE IBER SHERBIMI E […]

është lexuar 139 herë (1 herë sot)

20668665_1449108815179242_1272584932_n

5,700 €

TOYTA YARIS 1.4 NAFTE VITI 2009 AUTOMATIKE

TOYTA YARIS KAMIO AUTOMATIK VITI 2009 1.4 NAFTE 134000 KM DOGAN E PAGUAR SAPO ARDHUR NGA ITALIA GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE NGA ANA ESTETETIKE […]

është lexuar 294 herë (0 herë sot)

20952057_1459285570828233_1613318894_o

2,900 €

TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN VITI 2005

E SAPO ARDHUR NGA ITALIA DOGAN E PAGUAR E PA PERDORUR N ESHQIPERI GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE,XHENERIKE DHE ESTETIKE E GATSHME PER CFAR DO […]

është lexuar 248 herë (1 herë sot)

6

3,000 €

VOLKSWAGEN POLO 1.4 NAFTE VITI 2004

E SAPO ARDHUR NGA ITALIA DOGAN E PAGUAR LIBER SHERBIMI E GATSHME PER CFAR DO LLOJ PROVE NGA ANA JUAJ.ABS,SRS,KODICJONER,GOMA 90% TE REJA XHMA ELKTRIK […]

është lexuar 347 herë (1 herë sot)

21151384_1538917519465082_6632399940741269680_n

2,400 €

MERCEDE BENZ CLK 200 BENZIN VITI 2000

MERSEDES BENZ CLK KAMIO MANUALE 2.0 BENZIN VITI 2000 231200 KM ARDHUR NGA ITALIA DOGAN E PAGUAR GJENDJE PERFEKTE LIBER SHERBIMI GOMA 90% TE REJA.XHAMA […]

është lexuar 42 herë (1 herë sot)