Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për atialbania

Përshkrim

Mk2J70J3oKgGqdA

86,000 €

APARTAMENT PER SHITJE ne Sarande me siperfaqe 168 m²

Shitet apartament ne Sarande me siperfaqe 168 m². Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me pamje te bukur te qytetit […]

është lexuar 9783 herë (0 herë sot)

11748587_1109954075686313_782929443_n

100,000 €

SHITET PAPAFINGO 132 m2 me pamje nga Korfuzi

Papafingo per shitje ne qytetin e Sarandes me pamje te mrekulleshme nga deti Jon dhe ishulli i Korfuzit. Ndodhet ne katin e 6-te dhe ka […]

është lexuar 9579 herë (0 herë sot)

1

300,000 €

VILE PER SHITJE ne hyrje te qytetit te Sarandes

Vile 3 kateshe per shitje ne hyrje te qytetit te Sarandes. Ka nje siperfaqe toke prej 500 m2 ku 142 m2 jane ndertese. Vila disponon […]

është lexuar 9345 herë (0 herë sot)

phNIgpRVMf9qXNf

40,000 €

SARANDE, SHITET APARTAMENT ne lagjen nr 4, Sarande

Apartament 1+1 per shitje ne lagjen nr 4, Sarande. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter. Apartamenti ka nje hapesire prej […]

është lexuar 9669 herë (0 herë sot)

12204958_157597237928273_440750815_n

82,200 €

SHITET APARTAMENT 3+1 Sarande 82,200€

Apartament per shitje ne Sarande me siperfaqe 137 m² Struktura 3 dhoma gjumi, guzhine+sallon, 2 banjo. Eshte ndertim i ri dhe ndodhet ne katin e […]

është lexuar 9379 herë (0 herë sot)

2569

95,000 €

TRUALL PER SHITJE ne Bunec, Sarande

Shitet truall ne Bunec, Sarande. Truali ndodhet ne nje zone te bukur dhe turistike. Nje mundesi shume e mire investimi ne nje zone kaq te […]

është lexuar 9671 herë (0 herë sot)

12571346_169430683423071_1204530177_n

171,700 €

TOKE BUJQESORE PER SHITJE 10100 m², Delvine

Toke bujqesore per shitje ne qytetin e Delvines, 20 minuta larg qytetit te Sarandes. Ka nje siperfaqe prej 10100 m² dhe çmim 171 700 €. […]

është lexuar 9875 herë (0 herë sot)

12540340_564381503710932_1460376713_n-720x467

250,000 €

SUPER OKAZION -TOKE PER SHITJE 50 € m²

Shitet toke ne Berdenesh, Sarande. Ndodhet ne nje zone turistike dhe ka nje siperfaqe 5000 m². Eshte nje mundesi e shkelqyer investimi. Toka zoteron te […]

është lexuar 10070 herë (0 herë sot)

1

38,000 €

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE Sarande – pamje fantastike

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ndertese te re. Ka nje siperfaqe prej 73m2 dhe nje cmim te arsyeshem 38000 euro. Apartamenti ofron […]

është lexuar 9353 herë (0 herë sot)

11743791_1128660523817201_1295361667_o

380,000 €

SHTEPI PRIVATE PER SHITJE 273 m², 50 m larg nga deti

Shitet shtepi private ne qytetin e Sarandes, me siperfaqe 273 m². Ndodhet vetem 50 m larg nga deti Ne hapesiren e katit te pare mund […]

është lexuar 9676 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 61 2 3 6

Shitjet e fundit tek 100oferta