Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Artur2017

  • Anëtar që në: 12/06/2017

Përshkrim

Pamja perpara

7,000 €

Shitet Kamioni me Vinç dhe Konstruksion mbajtje Xhamash

Shitet Kamioni me Vinc dhe Konstruksion mbajtje Xhamash ne gjendje shume te mire pune, per arsye Emigrimi. Mund te perdoret per biznese si duralumine,xhama,mobiljeri,etj. Cmimi […]

është lexuar 103 herë (0 herë sot)