Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për artur.karameta1

  • Anëtar që në: 02/02/2017

Përshkrim

16129809_10210259300910382_1890741022_o

220,000 €

OKAZION !!! Shitet Vile 3-katshe. Tirane

Shitet vile 3-kateshe , me nje siperfaqe prej 360m2 . Cdo kat ka nje siperfaqe rrespektivisht 120m2 , kati i pare eshte perdorur per biznes […]

është lexuar 416 herë (1 herë sot)

19074707_10211539146225715_833713844_o

42,420 €

Okazion !!! Shitet apartament 2+1 prane Kafes se Rremes!!!

Shitet apartament 2+1 , me siperfaqe totale 101 m2 . Apartamenti i perfunduar , punime cilesore . Pallati eshte me leje ndertimi dhe me gjithe […]

është lexuar 99 herë (0 herë sot)