Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Art Studio Kavalet

  • Anëtarësuar në: 22/10/2017

Përshkrimi

NJOFT 3

5,000 LEK

Kurse Arti Studio Kavalet

Kurse arti per te gjitha moshat, pershtatur sipas moshes dhe deshires!!! Leksionet zhvillohen ne zhaneret: Vizatim, Pikture, Grafike, Skulpture, (gjinia e portretit, peisazhi, natyra e […]

381 herë e lexuar, 2 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta