Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth ar on

  • Anëtarësuar në: 19/07/2015

Përshkrimi

2014-07-19 13.53.50

1 €

Dhoma plazhi ne Sarande

Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te […]

773 herë e lexuar, 14 herë sot

20180518_225521

75,000 €

Shes apartament 2+1 , Rruga Robert Shvarc ,prane Kristal Center

Shes apartament 2 +1 Ndodhet ne rrugen Robert Shvarc prane Kristal Center. Kati i trete banim . Me orientim nga lindja drejt rruges kryesore. Pjeserisht […]

113 herë e lexuar, 0 herë sot