Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Armandoo

  • Anëtar që në: 30/10/2016

Përshkrim

korn

100 €

Pikture – Punim me grep e vjeter e ardhur nga jashte

Punim me grep e vjeter e ardhur nga jashte e kompletuar me xham mbrojtes dhe kornize,,,vetem 100 Euro Publiko edhe në:

është lexuar 256 herë (0 herë sot)

15151178_10208780916694971_1535420223_n

2,500 LEK

Shitet D-LINK Wireless N300 ADSL2+ Modem Router

D-LINK Wireless N300 ADSL2+ Modem Router…25 mije leke te vjetra 00355684894491 Publiko edhe në:

është lexuar 58 herë (0 herë sot)

m1

550 €

Suzator Industrial profesional me dy gjelpera

Industrial Suzator profesional me dy gjelpera i kompletuar tavoline dhe elktromotor 550 Euro.. Publiko edhe në:

është lexuar 214 herë (1 herë sot)

zzzz

5,000 LEK

Pjekse mishi me korent e markes de longhi 3 here i perdor,,vetem 50 mije le...

Pjekse mishi me korent e markes de longhi 3 here i perdor,,vetem 50 mije leke te vjetra.. 00355684894491 Publiko edhe në:

është lexuar 136 herë (0 herë sot)

drrr

8,500 LEK

Dritare normale me shine duralumini dopjo xhame dhe me rrjete

Dritare normale me shine duralumini dopjo xhame dhe me rrjeten kundra mizave,,1 muaj e perdorur pallat i ri,permasat 148.5 me 137.5,,….kushton 85 mije leke te […]

është lexuar 124 herë (1 herë sot)

111

150 €

Mini Spitz -2 muajsh, race 100% e paster, i pajisur me librez

Mini spitz akoma 2 muajsh,,race 100% e paster ,,i pajisur me librez dhe me te gjitha vulat dhe vaksinat perkatese nga vetereneri….0684894491 Publiko edhe në:

është lexuar 342 herë (0 herë sot)

ddddddd

35,000 LEK

Sobe

Sobe gazi De longhi ne gjendje super te mire vetem 35 mije leke te vjetra 0684894491 Publiko edhe në:

është lexuar 104 herë (0 herë sot)

Shitjet e fundit tek 100oferta