Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për armando888

  • Anëtar që në: 11/06/2017

Përshkrim

3Y8A0685

32,500 LEK

Jepet me qera hyrje 2+1 pran spital amerikan 2

JEPET ME QERA 2+1,121 M2 ME 3.50 LARTESI E RENOVUAR, ME PARKIM DHE ROJE 24/7 E SERVEJUAR ME KAMARE SIGURIMI TE SHERBIMIT INFORMATIV TE SHTETIT. […]

është lexuar 118 herë (0 herë sot)

3Y8A0685

84,700 €

Shitet hyrje OKAZION

SHITET 2+1,121 M2 ME 3.50 LARTESI E RENOVUAR, ME PARKIM DHE ROJE 24/7 E SERVEJUAR ME KAMARE SIGURIMI TE SHERBIMIT INFORMATIV TE SHTETIT. PER ME […]

është lexuar 137 herë (0 herë sot)

3Y8A0739

88,000 €

NDROJ APARTAMENT NE TIRANE ME APARTAMENT NE SARANDE

NDROJ APT NE TIRANE ME NJI NE SARAND ME PAMJE NGA DETI DHE AFER DETIT PER ME SHUM INFO KONTAKTONI

është lexuar 83 herë (0 herë sot)

64

2,000 €

Jepet vile me qira

JAPIM VILE OSE HYRJE ME QERA MBRAPA AMBASADES AMERIKANE PERBALL AMBASADES SUEDEZE, ME SISTEM KAMERA,ALARMI EDHE ME SIGURI PRIVATE OKTAPUS, NE NJI ZONE SHUM TE […]

është lexuar 103 herë (0 herë sot)