Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth arlindd123

  • Anëtarësuar në: 08/07/2017

Përshkrimi

IMG_1008

20,000 €

Shitet Bmw x5

Shitet BMW X5 ngjyre e zeze e sapoardhur nga Belgjika, full option me sedile lekure ngjyr bezhe,me panorame qe hapen dy kapaket,me kamera para dhe […]

99 herë e lexuar, 0 herë sot