Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Arlind hysa

  • Anëtar që në: 30/08/2017

Përshkrim

1,700 €

Fiat marea nafte viti 1998

Fiat marea nafte shitet per arsye mos perdorimi ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike me dokumenta te rregullta deri ne shkurt 2018

është lexuar 117 herë (0 herë sot)