Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth arjan stefani

  • Anëtarësuar në: 05/06/2018

Përshkrimi

iphone 5 black

1,800 LEK

Ekran Per Iphone 5

Përshkrimi Specifikimet e artikullit Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal. Transporti |FedEX,DHL,Posta Shqipetare,TNT brenda […]

351 herë e lexuar, 0 herë sot

J5

5,000 LEK

Ekran per Samsung J5 2016

Specifikimet e artikullit Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal. Transporti |FedEX,DHL,Posta Shqipetare,TNT brenda 24-72 […]

481 herë e lexuar, 2 herë sot

iphone 6

2,500 LEK

Ekran per iPhone 6

Përshkrimi Specifikimet e artikullit Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal. Transporti |FedEX,DHL,Posta Shqipetare,TNT brenda […]

371 herë e lexuar, 0 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta