Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth ariani-tir

  • Anëtarësuar në: 09/08/2017

Përshkrimi

300 €

sherbime me KAMERA profesionale dhe DJ

Ofroj sherbim me kamera profesionale per cdo eveniment tuajin, filmimi behet ne format FULL HD dhe jepet me DVD ose HDD Cmimi varion sipas kerkesave […]

28 herë e lexuar, 0 herë sot