Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për arenc

  • Anëtar që në: 19/02/2014

Përshkrim

Auto-Skicë

3,100 €

Renault Scenic 2002 , motorri 1.6 benzine/gaz

Shitet Renault Scenic i 2002 , motorri 1.6 benzine/gaz me impian zavoli te montuar ne itali,i shenuar ne leje qarkullimi,kambio manuale, xhama elektrike,pasqyra elektrike,kondicioner, Cd-player, […]

është lexuar 2530 herë (5 herë sot)

15451242_10208372442414570_981313931_n

1,500 LEK

XHAM PER Samsung Galaxy S4

SHITET XHAM PER GALAXY S4,XHAM NE QESE I PAHAPUR ASNJEHER SIC ESHT POROSITUR DHE SIC E SHIHNI NE FOTO.CMIMI 1500 MIJE LEKE Publiko edhe në:

është lexuar 163 herë (5 herë sot)

rsz_photo0123

1 LEK

PLAZH DURRES AMBJENT

Jap me qera Ambjent Biznesi ne zonen e Plazhit perballe kompleksit “FLORIDA” I NDARE NE DY BIZNESE BAR Coffe & MARKET ,TE DYJA TE KOMPLETUARA […]

është lexuar 3082 herë (3 herë sot)