Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për arel89

  • Anëtar që në: 05/07/2012
ONLINE para 16 orë

Përshkrim

Bildschirmfoto 2016-05-16 um 19.34.19

59,000 €

Apartament ne shitje buze Lungomares 1+1 Vlore

ONLINE para 16 orë

Shitet apartament ne vijen e pare te ndertimit ne zonen e Ujit te Ftohte, ne Vlore. Apartamenti eshte vetem 20metra nga deti dhe ka pamje […]

është lexuar 9480 herë (1 herë sot)

Apartament me verande ne Orikum

38,000 €

Apartament me verande ne Orikum – OKAZION vetem 320euro/m2

ONLINE para 16 orë

OKAZION vetem per 320euro/m2. Shesim apartament ne qender te Orikumit. Apartamenti ndodhet ne katin e 8te te pallatit me ashensor dhe ka 78m2 siperfaqe te […]

është lexuar 11436 herë (1 herë sot)

IMG_7997 (640x480)

19 €

Orikum,Vlore Apartamente teper komod 50m2

ONLINE para 16 orë

——————————–English Version————————————– The apartments are located on the 8th floor (terrace) of the palace and have a larger surface veranda which provides a truly stunning […]

është lexuar 3331 herë (1 herë sot)

51467896 (1)

35 €

Apartament pushimi ne Rradhime

ONLINE para 16 orë

Apartamente me verande dhe pamje nga deti. Zona:Rradhime,Vlore ( prane Restorant “Pulebardha”) Kapaciteti : deri ne 4 persona. Apartamenti ju ofron nje qendrim teper komod […]

është lexuar 1837 herë (2 herë sot)

Vlore, shes apartament

90,000 €

Vlore, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 120 m² 750 Euro/m² (Uji i Ftohte)

ONLINE para 16 orë

Zona/Rruga : Uji i Ftohte Apartament pushimesh me sip. 120m2 ,me ballkon tek Uji i Ftohte ne Vlore. Apartament modern ne katin e 3-te te […]

është lexuar 11960 herë (1 herë sot)

DSC_0132

40,000 €

Vlore, ofroj Apartament per nderrim Tirane

ONLINE para 16 orë

Ofroj apartamente ne Vlore per nderrim me nje apartament ne Tirane. Sipas cmimit mund te ofroj edhe 2 Apartamente per nje apartament ne Tirane Me […]

është lexuar 11066 herë (1 herë sot)

Pushime ne Vlore

20 €

Pushime ne Vlore

ONLINE para 16 orë

Pronotoni pushimet tuaja per kete sezon! Cmimi: 20 – 40 euro Te gjitha apartamentet dhe informacionet i gjeni ne faqen e meposhteme: https://www.facebook.com/VacationVlora

është lexuar 2179 herë (1 herë sot)

IMG_285611

46,500 €

Apartamenti 150m mbi Rrapin Vlore

ONLINE para 16 orë

Shesim Apartament rreth 150m siper Rrapit ne Vlore. Apartamenti eshte pothuajse i perfunduar dhe ndodhet ne katin e 3te te pallatit. Apartamenti ofron nje pamje […]

është lexuar 10782 herë (1 herë sot)

Apartament pushimesh per shitje

45,000 €

Apartament pushimesh per shitje ne Rradhime

ONLINE para 16 orë

Apartament pushimesh per shitje ne Rradhime Shesim apartament pushimi ne zonen e Rradhimes (prane restorant Pulebardha). Apartamenti ka nje siperfaqe prej 64m2 ,me nje dhome […]

është lexuar 10887 herë (4 herë sot)

11145928_10153336129068619_514469935_n

43,680 €

OKAZION- SHITJE APARTAMENTI RRUGA TRANSBALLKANIKE per vetem 420euro/m2 dhe ...

ONLINE para 16 orë

OKAZION- SHITJE APARTAMENTI NE RRUGEN TRANSBALLKANIKE per vetem 420euro/m2 dhe 500m nga deti Investioni ne te ardhme, blini tani apartament me nje cmim teper te […]

është lexuar 12025 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 21 2