Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Ardjana

  • Anëtarësuar në: 20/09/2016

Përshkrimi

29694814_395831617494909_7365765332750975877_n

1,500,000 LEK

Pasqyre dhe Poltron per parukeri

Pasqyre dhe poltron per parukeri, shume pak i perdorur, ne gjendje shume te mire. Per ta pare nga afer ose per me shume informacion tel […]

1055 herë e lexuar, 0 herë sot

21761491_899728153499305_6915812633960560785_n

 

Kurse Parukerie dhe Estetike

Zgjedhja e drejtimit që individët marrin në jetë është një ndër vendimet më të vështira, pasi ai do të shoqërorjë rrjedhën e karrierës suaj. Marrja […]

425 herë e lexuar, 0 herë sot

21761491_899728153499305_6915812633960560785_n

 

Kurse Parukerie

Zgjedhja e drejtimit që individët marrin në jetë është një ndër vendimet më të vështira, pasi ai do të shoqërorjë rrjedhën e karrierës suaj. Marrja […]

596 herë e lexuar, 2 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta