Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth ardian qeleshi

  • Anëtarësuar në: 24/08/2017

Përshkrimi

IMG_20170814_130235

90,000 €

Shitet apartament (2+1)me HIPOTEKE,117 metra katrore

OKAZION!!Apartament (2+1)me HIPOTEKE,117 metra katrore gjithcka e kompletuar.Soxhorno, 2 dhoma gjumi,2 banjo,dhe ballkon e veshur me duroalumin,e gjithe shpia e kompletuar me placke te re.Apartamenti […]

106 herë e lexuar, 1 herë sot

received_529544580729354

1 €

Shiten pajisje per market

Shiten paisje per market.Shiten paisje komplet ose vec e vec.1Tavoline banak marketi,1frigorifer mural 2frigorifer banak,1peshore elektronike,raft druri per fruta perime,rafte metalike,etj… Per me shume informacion […]

484 herë e lexuar, 2 herë sot

26_big

97,000 €

Shitet truall te Gjiri I Lalzit

Shitet toka. Nje dylym tek Hidrovori 500m larg detit tek gjiri i lalzit, toke me pronesi ne baze te ligjit 7501. Cmimi 97000€.Per me shume […]

274 herë e lexuar, 0 herë sot