Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Ardian Naqellari

  • Anëtar që në: 26/06/2016
ONLINE para 11 minuta

Përshkrim

kompleksi banesa plazhi  Engjejt

10 €

Dhoma plazhi me qera duke filluar nga 10 €

ONLINE para 11 minuta

Jepen dhoma plazhi me qera, 7 garsonniera dhe 3 ambjente 1+1, vetem 150 m larg detit , ne nje zone te qete ne stacionin Apollonia,Plazh.prane […]

është lexuar 2470 herë (2 herë sot)

IMG_20161224_120109

43,000 €

Apartament ne shitje 2+1 buze rruges Pavarsia,Lagj 13 ,Plazh,Durres

ONLINE para 11 minuta

Apartament 2+1 ne shitje me vendndodhje buze rruges Pavarsia,Lagj 13 ,Plazh,Durres,sektori Apollonia, ne nje pallat 8 katesh te sapoperfunduar, me standart ndertimi mjaft cilesor, me […]

është lexuar 126 herë (1 herë sot)