Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth arberk

  • Anëtarësuar në: 14/04/2013

Përshkrimi

20161031_105741

4,000 LEK

Shitet nga person privat nje krevat tek i bardhe me dyshek dhe suste

Shitet nga person privat nje krevat tek i bardhe me dyshek dhe suste. Krevati eshte i perdorur, ne gjendje te mire. Transporti eshte pergjegjesia e […]

379 herë e lexuar, 1 herë sot

20,000 €

Kerkoj te blej nje apartament garsoniere ne Tirane me hipoteke, pres oferta...

Jam nje person privat, qe kerkon te blej nje apartament te ri garsoniere me hipoteke dhe siperfaqe 30-50 m2 ne Tirane ne vend te frekuentuar […]

417 herë e lexuar, 1 herë sot