Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Anxhelin

  • Anëtar që në: 24/08/2016

Përshkrim

IMG_5080

55,000 €

Shtepi ne shitje, sektori Rinia, Durres

Shtepi me te gjitha dekomentet tapi qartifikat pronsije

është lexuar 180 herë (0 herë sot)

image

8,500 €

Mercedes-Benz S350, benzine+gaz, viti 2004

S350 gaz benzin ,ne gjenje shum te mir shum ekonomike letra mbarojn fundi 2018 qmimi 8500€

është lexuar 126 herë (0 herë sot)

IMG_3870

15,000 LEK

Garsionere me qera afer spitalit amerikan

Shtepi private e kompletuar me te gjitha .rruga ram sadrija .afer spitalit amerikan

është lexuar 90 herë (1 herë sot)

49,000 €

Shtepi ne shitje Allias

Kam nje shtepi per shitje ne Allias .eshte 180 m2 tok. dhe ka nje shtepi 70m2 1 kat

është lexuar 2274 herë (0 herë sot)