Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për Anxhelin

  • Anëtar që në: 24/08/2016

Përshkrim

shtepi-shitje-durres

50,000 €

Shtepi ne shitje Durres

Shes shtepi ne durres 120 m2 +380 m2 tok .me te gjitha dokumentet. Me tapi.legalizim . Ne lagjen rinia .. Publiko edhe në:

është lexuar 1252 herë (2 herë sot)

150,000 LEK

Frigorifera 1 Kollon ne gjendje shum te mir dhe 1 banak 3m I gjat

2 frigorifera. Nje eshte Kollon. Dhe nje eshte banak te dy ne gjendje shum te mir. Publiko edhe në:

është lexuar 72 herë (0 herë sot)

20161206_145426

28,000 €

Toke ne shitje me tapi 500 m² e mbjelle me ullinj

Tok ne shitje me tapi .toka eshte mbjell me ullinjt .eshte 500 m2 .vend I qet te interesuarit mund te kontaktojn ne tel .0692475126.or Kolaj31@gmail.com […]

është lexuar 85 herë (0 herë sot)

makina-shitet-tirane

8,000 €

Benz ne shitje – modeli S 350 gaz+benzin 2003 shume ekonomike

Makin me te gjitha letrat pa asnje lloj difekti .ne gjendje shum te mir .modeli S 350 gaz+benzin shum ekonomike 24 mij lek .ben 500 […]

është lexuar 589 herë (0 herë sot)

16,000 LEK

Dyqan ushqimor me qira, Allias

Kam nje dyqan ne rrugen ram sadrija, Allias. Eshte 20 m2 .jepet me qera 16000.ne muaj. Dyqani fungsjonon si dyqan ushqimor te interesuarit mund te […]

është lexuar 56 herë (0 herë sot)

52,000 €

Shtepi ne shitje Allias

Kam nje shtepi per shitje ne Allias .eshte 180 m2 tok. dhe ka nje shtepi 70m2 1 kat Publiko edhe në:

është lexuar 2158 herë (1 herë sot)

50,000 €

Shtepi ne shitje

Shtepi 120 m2 e ber vitet e fundit me projektin per 3 kat .ka 380 m2 tok .toka ka tapin .dhe eshte e pozicionume shum […]

është lexuar 2376 herë (0 herë sot)

Shitjet e fundit tek 100oferta