Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për anissa kabashi

  • Anëtar që në: 10/04/2017
ONLINE para 6 minuta

Përshkrim

240,000 €

Tokë, Autostrada Tiranë-Durrës

ONLINE para 6 minuta

Toka ndodhet në zonën e Autostradës Tiranë- Durrës, pranë Mbikalimit të Rinasit, brezi I dytë nga Autostrada, një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik […]

është lexuar 20 herë (1 herë sot)

19679538_1634714549880921_1683625345_n

350 €

Apartament 1+1 Sheshi Willson

ONLINE para 6 minuta

Zona ku ndodhet apartameti është ndër më të preferuarat në qytet. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati me punime shumë cilësore,në […]

është lexuar 36 herë (0 herë sot)

240,000 €

Apartament 2+1, Bllok

ONLINE para 6 minuta

Disponojmë apartament në një zonë të preferuar dhe të frekuentuar. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati me ndërtim cilësor. Apartamenti ka pozicion […]

është lexuar 29 herë (1 herë sot)

20121066_10203080874699603_1896021278_n

77,000 €

Apartament 2+1, Liqeni I Thatë

ONLINE para 6 minuta

Disponojmë apartament tek Rruga Peti, në zonën e Liqenit të Thatë një zonë e qetë dhe e preferuar. Apartamenti ndodhet në një kompleks me ndërtim […]

është lexuar 11 herë (0 herë sot)

83bd79ac-fbb6-3538-c673-4acc71e11483

100,100 €

Truall Për Zhvillim Borsh

ONLINE para 6 minuta

Trualli ndodhet në Borsh, ka një sipërfaqe prej 1001 m2, dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Pamje fantastike dhe dhe pozicion ideal për ndërtim Vilash […]

është lexuar 25 herë (0 herë sot)

19720518_1499233270141579_781773201_o

300 €

Apartament 1+1, Tirane E Re

ONLINE para 6 minuta

Disponojmë apartament në një zonë të frekuentuar dhe shumë të preferuar të Tiranës, në zonën e Tiranës së Re, pranë Vesa Center. Apartamenti ndodhet në […]

është lexuar 22 herë (1 herë sot)

19820974_1638285466190496_339607504_o

80,000 €

Apartament 2+1, Komuan E Parisit

ONLINE para 6 minuta

Disponojmë apartament në zonën e Komunës së Parisit, një zonë e preferuar dhe sigurt. Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim në një kompleks me […]

është lexuar 21 herë (1 herë sot)

300 €

Apartament 2+1 Komuna E Parisit

ONLINE para 6 minuta

Disponojmë apartament në një zonë të frekuentuar dhe shumë të preferuar të Tiranës, në zonën e Komunës së Parisit, pranë Lulishtes. Apartamenti ndodhet në katin […]

është lexuar 16 herë (0 herë sot)

20117308_1647020115317031_1964414273_n

165 €

Ambjent, Komuna E Parisit

ONLINE para 6 minuta

Disponojmë dyqan në një zonë të preferuar dhe të frekuentuar, , në zonën e Komunës së Parisit. Ambjenti ndodhet ne pozicion strategjik, ka një sipërfaqe […]

është lexuar 14 herë (2 herë sot)

19718410_1431787336878821_2078584817_o

380 €

Apartament 3+1 Kodra E Diellit

ONLINE para 6 minuta

Zona ku ndodhet apartameti është ndër më të preferuarat në qytet. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati me punime shumë cilësore,në […]

është lexuar 15 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 251 2 3 25