Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Andrea14

  • Anëtarësuar në: 19/02/2018

Përshkrimi

20180217_092425 (1)

1,500,000 €

Shiten 25000 m2 toke ne Porto-Palermo, Himare me hipoteke

Shiten 25.000 m2 perballe kalase se Porto-Palermos. Toka eshte me letra te sakta dhe e hipotekuar. Toka ndodhet 5 km larg qytetit te Himares (rruge […]

284 herë e lexuar, 3 herë sot

1518952096238

1,500,000 €

Shiten 25000 m2 toke ne Porto-Palermo, Himare me hipoteke

Shiten 25.000 m2 perballe kalase se Porto-Palermos. Toka eshte me letra te sakta dhe e hipotekuar. Toka ndodhet 5 km larg qytetit te Himares (rruge […]

413 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta