Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Andon01

  • Anëtarësuar në: 08/11/2017

Përshkrimi

IMG-20171105-WA0001

3,800 €

Okazion Golf 5, 3800 Euro, viti 2005

Shitet Golf 5 motorr 1.6 Benzine me 7 marrsha,xhama elektrik pasqyra elektrike,Navigator Look GTI.Makina esht ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike e gatshme per […]

143 herë e lexuar, 1 herë sot