Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Anditg

  • Anëtarësuar në: 29/07/2017

Përshkrimi

edited_image_20170719_183656

750 $

Dublex me Qera

Preferohet klientel e huj. Momentalisht eshte e dhen me qera per perjudha afat shkurtra. Kerkohet klient afat gjate. Ambjeti eshte 90 metra katror . I […]

104 herë e lexuar, 0 herë sot

Mercedes-200-benzin-gaz-

5,500 $

Mercedes-benz c class, benzine+gaz, automat, viti 2002

Mercedes-benz c class ne gjendje fantastike motorrike dhe estetiks me ekran cd,tv ,navi ,klima . Disjet origjinale te amg 18 me gomat e reja te […]

120 herë e lexuar, 0 herë sot