Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth andit

  • Anëtarësuar në: 23/03/2014

Përshkrimi

20171020_094921

380 €

Penthouse for Rent 1+1 5th floor, 155 m² (Near ETC)

The apartment is located in the heart of Tirana, where you can be for a short time walking in areas like Block, the Faculty of […]

160 herë e lexuar, 0 herë sot

20171018_110856-1

7,800 €

Super Mercedes Benz E Klass Body Kit AMG (Individual)

Body Kit AMG E55 e fabrikes Stuttgart, Baden-Württemberg. Engine -270 Cdi Nafte, Km 206 mije, Automat Goma 35/30/R19 DHE 45/35/R19 SPORT CONTINETAL 3 Ferrota qeramike […]

196 herë e lexuar, 2 herë sot