Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Andipelivani01

  • Anëtarësuar në: 10/03/2017

Përshkrimi

IMG_0248

2,500 €

Shes benz A-clas 2005 me cmimin 2500€

Makina esht ne gjendje shum te mire gjenerike dhe elektrike me sherbime te bera dhe me dokumenta te paguara deri ne 2 qeshor te vitit […]

223 herë e lexuar, 0 herë sot