Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth andikushta

  • Anëtarësuar në: 01/04/2015

Përshkrimi

FotoNdertesa

199,000 €

Korce, shes Vile Kati 2+3+oborri, 460 m² 199.000 Euro (Prane Tatimeve Korce...

Shiten kati II dhe III i nje vile tre kateshe ( 170 m per cdo kat ) + oborr 120, tek sheshi para Tatimeve Korce, […]

30 herë e lexuar, 1 herë sot

LenovoAllInOne

550 €

Shes Kompjuter Lenovo All in One, i ri 550 Euro i diskutueshem

Kompjuter Lenovo All in One, i ri, Model 10076 18.5inc LED, CPU E350. Ram 4Gb, Hdd 500Gb, dvd writer, ngjyra e bardhe, mouse, tastiere, Cmimi: […]

236 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta