Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për andikushta

  • Anëtar që në: 01/04/2015

Përshkrim

AF019

40 €

Super okazion me veshje amerikane per femra,

Super okazion me veshje amerikane per femra, Mundesi e shkelqyer per te perfituar ne kosto minimale.: Fustane darke, dite, kostume dhe te perditshme. Mund te […]

është lexuar 110 herë (0 herë sot)

DellM4700

470 €

Tirane, shes Laptop Dell 470 Euro

Dell Precision Workstation M4700, i sjelle nga Zvicra, ne gjendje pothuaj si i ri, Procesor Intel Core i7-2860QM 2.5 Ghz Ram 8Gb Hardisk 500Gb Karta […]

është lexuar 59 herë (0 herë sot)

AF001

30 €

Super okazion me veshje amerikane per femra

Super okazion me veshje amerikane per femra, Mundesi e shkelqyer per te perfituar ne kosto minimale.: Fustane darke, dite, kostume dhe te perditshme. Mund te […]

është lexuar 40 herë (0 herë sot)

BicikleteMeilda

23,000 LEK

Biciklete Mountainbike Meilda 8600 23.000 Leke

Biciklete Meilda 8600, e sjelle nga Austria Gomat Eywatire, comfortable Light Anti Stab Disqe rezistente, dopio disqe Amortizatore EUON, rrota para me vaj EUON Kompanjol […]

është lexuar 73 herë (1 herë sot)

AsusX4001New

245 €

Laptop Asus i ri, super i holle + cante 245 eur i diskutuar

Laptop Asus, i ri, modelet me te fundit, super slim, i lehte dhe praktike ne perdorim, Model i ngjashem me MacBook Air, Ekran 14inc, Procesor […]

është lexuar 217 herë (1 herë sot)

AF001

20 €

Super okazion me veshje amerikane per femra

Super okazion me veshje amerikane per femra, Mundesi e shkelqyer per te perfituar ne kosto minimale.: Fustane darke, dite, kostume dhe te perditshme. Mund te […]

është lexuar 74 herë (0 herë sot)

Lenovo G50-45

190 €

Laptop Lenovo modelet e reja Cpu E1-6010 cmimi 190 eur i diskutuar

Laptop Lenovo G50-45, i sjelle nga Zvicra, ne gjendje perfekte, pothuaj si i ri, • Procesor E1-6010 • Ram 4Gb • Hardisk 500Gb • Ekran […]

është lexuar 38 herë (0 herë sot)

45

75 €

Shes aparate fotografike dixhitale te modeleve te ndryshme, te rinj

Shes aparate fotografike dixhitale te modeleve te ndryshme, te rinj, markat mjaft te njohura, aparate mjaft cilesore te sjella nga USA. Model1. Aparat Foto Dixhital […]

është lexuar 1839 herë (0 herë sot)

iPhone_5c_white

17,500 LEK

iPhone 5c gjendje perfekte 17 500 lek i diskutuar

Iphone 5c , origjinal i sjelle nga USA, Memoria 16 Gb, RAM 1 Gb, Kamera 8 mpx, Kamera para 1.2 mpx, Bluetooth, Wireless, GPS, Ngjyra […]

është lexuar 105 herë (2 herë sot)

AF003

40 €

Super okazion me veshje amerikane per femra,

Super okazion me veshje amerikane per femra, Mundesi e shkelqyer per te perfituar ne kosto minimale.: Fustane darke, dite, kostume dhe te perditshme. Mund te […]

është lexuar 37 herë (1 herë sot)