Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth andi89

  • Anëtarësuar në: 23/09/2014

Përshkrimi

621071-364x500

7,175 €

SHITET garsioniere: -me siperfaqe 41.00 m2

OKAZION PER PAK DITE Shitet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe, garsioniere: -me siperfaqe 41.00 m2 Apartamenti eshte plotesisht ndertim ri, ndertim […]

666 herë e lexuar, 2 herë sot

621071-364x500

200 €

OKAZION. SHITEN APARTAMENTE NE ELBASAN

OKAZION, shiten osE ambjente Kati 2, (Rr. Anastas Bezhani Ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe, shiten 4 ambjente te shfrytezueshme dhe si […]

354 herë e lexuar, 1 herë sot

750431-500x363

8,200 €

SHITET OSE NDERROHET me makine garsioniere: -me siperfaqe 41.00 m2

ShiteT ose nderrohet me makine (me nderrim ka cmim tjeter), Ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe, garsioniere: -me siperfaqe 41.00 m2 Apartamenti […]

717 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta