Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth andi pg

  • Anëtarësuar në: 24/02/2014

Përshkrimi

IMG_20171220_120737

10 LEK

Apartament 77 meter katror mbrapa hotel 1 Maji Pogradec

Apartamenti ndodhet ne katin e 5,mbrapa hotel 1 Maji,pallati I ri,ashensor,vend parkimi,me hipoteke dhe te gjitha dokumentat te rregullta,punime teper cilesore,77 meter katror,2 ballkone,ditare duroplast,550 […]

126 herë e lexuar, 0 herë sot

20170824_092059

5,500 €

Mercedez benz spriter 311 CDI

Makina sapo ka erdhur nga gjermania,ne gjendje te shkelqyer pune,dogane e paguar,karroceri alumini,goma te reja,5500 euro i diskutueshme Nr kontakti:0692725804

212 herë e lexuar, 0 herë sot