Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth andi hoxha

  • Anëtarësuar në: 06/08/2017

Përshkrimi

IMG_20170806_140131

150 €

objekt banimi & magazinimi, Bulevardi Donald Trump”Kamez”

Jepet me qera nje objekt banimi ose per punsim ka kater dhoma te pandara wc dhe shkallet per me siper eshte 100m2 mund te perdoret […]

39 herë e lexuar, 1 herë sot