Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth And

  • Anëtarësuar në: 08/08/2017

Përshkrimi

2017-08-08 17.53.45

1,700 €

Shes opel corsa

Shes opel corsa , motor 1.0 , benzine, super ekonomik, gjedje motorike dhe xhenerike shume te mire, kambio automatike, 3 dyer, dokumente te sapo bera […]

157 herë e lexuar, 0 herë sot