Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për And

  • Anëtar që në: 08/08/2017

Përshkrim

2017-08-08 17.53.45

1,700 €

Shes opel corsa

Shes opel corsa , motor 1.0 , benzine, super ekonomik, gjedje motorike dhe xhenerike shume te mire, kambio automatike, 3 dyer, dokumente te sapo bera […]

është lexuar 52 herë (1 herë sot)