Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për anag3

  • Anëtar që në: 28/08/2017

Përshkrim

900 €

Jepet me qera apartament prane qendres NOBIS

Jepet me qera apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes prane Parkut te Liqenit Artificial. Aparatmenti eshte i organizuar ne nje ambjent […]

është lexuar 108 herë (1 herë sot)

IMG_2927

12,000 €

Shitet GOLF 6 2009 me 40 mije km

Shitet GOLF 6, imatrikullim fundviti 2009 e blere tek Classic VW ne Tirane. Makina eshte perdorur shume pak dhe gjate qendrimit ka qene e parkuar […]

është lexuar 389 herë (1 herë sot)