Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth altin cela

  • Anëtarësuar në: 07/12/2016

Përshkrimi

IMG_1147

3,000 €

Shes Ford Mondeo, automatike, nafte 2003, full options

ford mondeo full options: e sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike e shoqeruar me liber […]

547 herë e lexuar, 0 herë sot