Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Alian1

  • Anëtar që në: 11/04/2017

Përshkrim

801573-500x375

12,000 LEK

tavolina+karrige per lokal – 5 komplete

5 tavolina, ngjyre e bardhe, me nga 4 karrige ne forme kolltuqesh, tip modern, ngjyre lejla me gri, shume pak te perdorura. Shiten per arsye […]

është lexuar 109 herë (1 herë sot)

IMG-20170524-WA0007

2,200 €

Smart fortwo viti 2000 0.8 diesel kondicioner, panoramik

Teksti: Smart fortwo viti 2000 0.8 diesel kondicioner, panoramik, ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike, e gatshme per cfardo lloje kontrolli. Cmimi 2200 […]

është lexuar 151 herë (1 herë sot)

1,800 €

Mercedes-Benz A160 nafte, viti 2001

Mercedes-Benz A160 nafte me kambijo manuale ngjyra gri, cmimi i diskutueshem

është lexuar 185 herë (0 herë sot)