Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Alfa

  • Anëtarësuar në: 29/10/2016

Përshkrimi

IMG-20171017-WA0020

9,000 €

OKAZION vetem per 1 jave Jeep compass really 4×4

jeep compass really 4×4 motorr 2.4l gas/benzin me look sport fabrikisht dhe ngjyra eshte e vecante e kuqe kristalina e porositur qe ne fabrike.viti prodhimit […]

189 herë e lexuar, 0 herë sot