Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth alex rt

  • Anëtarësuar në: 05/11/2017

Përshkrimi

W3

200 €

Qira 1+1 i ri, i pabanuar me pare,QENDER, RRUGA FORTUZI Super Vendodhje

Jepet me Qera Apantamet 1+1 40 m2 ne vendodhje perfekte shume afer qendres, rruges se durresit, komplet i rikonstruktuar, i pabanuar me pare,Ndodhet ne katin […]

68 herë e lexuar, 18 herë sot

d8

150 €

QERA 3+1 140m2 me VERANDE (Oborr Privat)- Rruga Shefqet Kuka, Fillimi i Fre...

Jepet me qera apartament 3+1 140 m2 me Verande Private (oborr) ne Rugen Shefqet Kuka , Ne fillim te Freskut! Zona Ofron dhe Parkim te […]

62 herë e lexuar, 5 herë sot

df4

370 €

Ambient Rr. Mine Peza – Rr KRYESORE 46m2 3.5m lartesi – FASADE ...

Jepet me qera Ambient ne rruge kryesore me super levizje , Mine Peza, me cmim te arsyeshem , 370 euro. -Ambienti ndodhen ne nje nga […]

89 herë e lexuar, 1 herë sot