Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth aleksanderc

  • Anëtarësuar në: 06/12/2014

Përshkrimi

IMG0022A

1,600,000 LEK

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, kombinat druri 5 procese, gonjaster 3.2m, 2disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir ,torno druri, aspirator, ventilator, 2kompresor 2 dhe 3 fazor,trapan vertikal,sharr per […]

705 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG0016A

100 €

RAPORTOR DIXHITAL

Ky zbulues me kënd dixhital do të mat ose do të përcaktojë kënde të brendshme dhe të jashtme.Vepron në mes 0 ° dhe 180 ° […]

375 herë e lexuar, 5 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta