Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth aldovila

  • Anëtarësuar në: 07/12/2016

Përshkrimi

20160927_124450

2,200 €

Peugeot 206 cc ,1.6 benzin ,viti 2003, kabriolet automatike – Gjendje...

Peugeot 206 cc ,1.6 benzin ,viti 2003. Gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Goma 80%. Shum ekonomike ,konsumi 5 litra linj dhe 7.5 litra perbrenda. Hapje […]

528 herë e lexuar, 0 herë sot