Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për albi1992

  • Anëtar që në: 25/09/2015

Përshkrim

main photo

450 €

Dron Profesional me te gjitha paisjet

Shesim dron profesional me te gjithe aksesoret e vete. Droni shoqerohet me kamera profesionale, me gimbal (stabilizues), sistem transmetimi ne kohe reale dhe monitor me […]

është lexuar 135 herë (0 herë sot)