Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth albi1992

  • Anëtarësuar në: 25/09/2015

Përshkrimi

main photo

450 €

Dron Profesional me te gjitha paisjet

Shesim dron profesional me te gjithe aksesoret e vete. Droni shoqerohet me kamera profesionale, me gimbal (stabilizues), sistem transmetimi ne kohe reale dhe monitor me […]

162 herë e lexuar, 0 herë sot