Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për albert hamzallari

  • Anëtar që në: 07/01/2016
ONLINE tani

Përshkrim

JAKAMEN-KERKON-SHITESE

 

JAKAMEN kerkon shitese

ONLINE tani

Kerkohet shitese mosha 25-35 prioritet kane personat qe kane eksperience ne tregetimin dhe reklamimin eveshjeve per meshkuj kryesisht kostume etj. Adresa: Myslym shyri ap-11 N=22-23

është lexuar 1657 herë (1 herë sot)