Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth albert hamzallari

  • Anëtarësuar në: 07/01/2016

Përshkrimi

0bc71282-008f-486e-b57c-82115db44079

 

JAKAMEN KERKON SHITESE

Jakamen kerkon shitese Mosha; 25-35 vjec preferohen me eksperience ne shitje dhe reklamim veshje per meshkuj (kostume) dyqani ndodhet ne Rr. Myslym shyri tel.0692098108 +355699614717

315 herë e lexuar, 1 herë sot