Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Publiko oferta FALAS! Në çdo kategori, çfarëdo sasi, nga cilido postues.

Informacion për albano vlore

  • Anëtar që në: 21/04/2015

Përshkrim

Auto-Skicë

28 LEK

Shitet toke ne autostraden Levan – Vlore

shitet toke ne autostraden levan-vlore prej siperfaqes 1 hektar,kush ka interes per me pak mund te mari sipas deshires.toka ndodhet 500 metra larg me ndertesen […]

është lexuar 10389 herë (1 herë sot)

sk

3,900 €

Shitet Skafi me leje lundrimi..

shitet skafi me gjatesi 4.6 metra,me motor jonhson 40,me dogan te paguar,dhe me leje lundrimi,skafi eshte i pajisur me karel te re si dhe te […]

është lexuar 829 herë (1 herë sot)

Shitjet e fundit tek 100oferta