Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth albana.kappa

  • Anëtarësuar në: 25/07/2017

Përshkrimi

35 €

APARTAMENTE PER PUSHIME

Ofrojme apartamente me qera per pushime verore. Apartamentet jane te pajisur me guzhine, ajer te kondicionuar dhe parkim falas. Ndodhemi 100 m nga qendra e […]

58 herë e lexuar, 0 herë sot