Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth alba2

  • Anëtarësuar në: 14/09/2015

Përshkrimi

Button_budge_maker

12,000 €

shitet studio grafike

-Printer laser XEROX Color Phaser 7760GX high capacity feeder -Ploter MUTOH Value Jet VJ-1204 51inch (per te shtypur ne kamva, mushama, membrane plastike …leter…per perdorim […]

62 herë e lexuar, 0 herë sot

sony recorder mini dv

8,000 €

shiten aparatura fotografie dhe video

-Kamera Sony hvr hd 1000e mini dv camcoder+tsanta+bateri -Aparati fotografik Canon EOS 5D MARK2 ef24_105mm f/4l +speedlite580ex2+bateri+tsanta + memory stick -Aparat fotografik Digital camera SONY […]

77 herë e lexuar, 0 herë sot

KORRIDORI

250 €

Apartament me qera rruga Naim Frasheri Mbas ambasades kineze

Jepet me qera apartament ne Rrugen Naim Frasheri Tek Mozaiku i Tiranes, mbas ambasades Kineze afer Zogut te Zi.. Apartamenti ka sip.100m2 ka nje Guzhine […]

145 herë e lexuar, 0 herë sot