Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Alba Gerveni

  • Anëtarësuar në: 20/06/2018

Përshkrimi

PHOTO-2018-10-03-18-58-16

1,000 €

Apartament me qera, Ambasador 3

Jepet apartament me qera tek Ambasador 3 ne katin e 7-te. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon te madh ndenjeje ku eshte dhe kuzhina e […]

280 herë e lexuar, 0 herë sot

PHOTO-2018-06-13-19-10-57

87,000 €

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 87.000 Euro (Rruga Kongresi ...

OKAZION!!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati prane Hotel Mondial. Orientim eshte Jug-Lindje . Zona eshte e qete dhe e paster. Ka […]

478 herë e lexuar, 0 herë sot

PHOTO-2018-06-27-07-27-00

132,000 €

Apartament 2+2B+B ne Rrugen Panorama

Shitet apartament 2+2B me nje siperfaqe 120m2. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje kompleksi te ri ne rrugen Panorama dhe eshte I organizuar […]

196 herë e lexuar, 1 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta