Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Agjensia Imobiliare Emi

  • Anëtar që në: 22/06/2017

Përshkrim

DSC04042

50,000 LEK

Jap me qera kati i dyte i nje vile 2 kateshe me parkim, Unaza e Re

Unaza e Re, perballe Alfa Bank,jepet me qera kati i dyte i nje vile 2 kateshe,3+1,me parkim per makine,me gjelberim ,si dhe linje interneti. Me […]

është lexuar 89 herë (0 herë sot)

kastrati2

30,000 LEK

Jap me qera 2+1 Unaza e re, perballe Kastratit

Zona/Rruga : Unaza e re, perballe Kastratit Jepet me qera nje apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati perballe karburant Kastratit. I pajisur […]

është lexuar 87 herë (1 herë sot)

DSC04212

46,000 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen “Teodor Keko” pallati i Alfa Bank, Tirane

Shitet nje apartament 1+1 ne rrugen “Teodor Keko” pallati i Alfa Bank me pamje nga rruga kryesore. Ndodhet ne katin e tret te pallatit ose […]

është lexuar 72 herë (0 herë sot)

la6

250,000 €

Shitet nje vile dy kate ne Laprake,prane Spitalit Ushtarak

Ne Laprake, afer spitalit ushtarak, shitet nje vile dy kateshe + papafingo me nje siperfaqe banimi 301m2 dhe me siperfaqe trualli 500 m2. me certifikat […]

është lexuar 26 herë (2 herë sot)

DSC04188

25,000 LEK

Jap me qera apartament 2+1 unaza e re

Jepet me qera nje apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re, pas Deutsch Color. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te […]

është lexuar 136 herë (0 herë sot)

DSC04254

1,500 €

Jap me qera ambient biznesi 200m2, ne rrugen “Myslym Shyri”

Jepet me qera nje ambient biznesi me siperfaqe 200m2, ne rrugen “Myslym Shyri” rreth 100m larg rruges “Muhamet Gjollesha” perball BKT-se. Me hyrje nga rruga […]

është lexuar 60 herë (0 herë sot)

DSC04358

60,000 €

Shes apartament 1+1 ne Unaze te Re

Shitet nje aprtament 1+1 ne zonen e Unazes se Re,afersisht 50m pas bar Artistit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 64m2 nga te cilat 7m2 i […]

është lexuar 63 herë (0 herë sot)

DSC04554

87,000 €

Shes nje apartament 2+1 ne zonen e Liqenit te Thate

Shitet nje apartament 2+1 ne zonen e Liqenit te Thate, me siperfaqe 107.7 m2. Ambienti eshte i organizuar me dhomen e ndenjes dhe ambienti i […]

është lexuar 29 herë (0 herë sot)