Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Origjinal Real Estate

Përshkrimi

Origjinal,Real Estate, Sale, Buy-Rent..Shitje-Blerje-Qera-Bisnese-Toka-Prona-Apartamente. Administrim-Apartamentesh-Pasuri te paluajtshme.!

20170310_101802

180,000 €

Shitet Apartament 3+1Liqeni, Tirane

Apartament 3+1 per shitje te Liqeni, Tirane. Apartamenti me siperfaqe 143m2, eshte i organizuar ne Ambientet e brendshme ne: Koridor, dhome ndenje me guzhine te […]

135 herë e lexuar, 0 herë sot

20160111_142424

350 €

(FOR RENT) ME QIRA APARTAMENT 1+1 QENDER TIRANE.

Apartament 1+1 per qira, ne Qender te Tiranes, te Bulevardi Zogu i pare ne hyrje. Apartamenti me siperfaqe prej 80M2, I organizuar ne koridor, dhome […]

212 herë e lexuar, 0 herë sot

DSC05842

112,000 €

Shitet Apartament 1+1 ne Zonen e ish Bllokut, Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne Zonen e ish Bllokut, Tirane. Apartamenti, me siperfaqe 66 m2, neto ne certifikate pronesie, dhe eshte i organizuar ne koridor, […]

223 herë e lexuar, 0 herë sot

GAZION~1

1,200 €

(FOR SALE) SHITET: APARTAMENT GAZIONER,SELVIA ,TIRANE!

Apartament Gazioner, per shitje ne Rrugen e Dibres,(Selvia), Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe 46m2, Apartamenti eshte i organizuar dhome ndenje, dhome matrimoniale, Tualet me drite […]

185 herë e lexuar, 0 herë sot

DSC05732

99,000 €

(FOR SALE) SHITET: APARTAMENT 2+1 LIQENI TIRANE!

Apartament, per shitje te Liqeni, i Tiranes prane Konadit. Apartamenti me siperfaqe prej 115m, nga te cilat 108m neto ne certifikate I organizuar ne dhome […]

80 herë e lexuar, 0 herë sot

0-02-05-ea86d85b9ae52ba2f781fc7d545872764d2e29c3433c90e442f2cfd9c5409358_full

87,000 €

(FOR SALE). SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE 21 DHJETORIT, TIRANE

Apartament per shitje te Kompleksi Magnet, prane 21 dhjetorit Tirane. Apartamenti me siperfaqe 86M2, I organizuar ne koridor, dhome ndenje, me guzhine gatimi, me ballkon, […]

90 herë e lexuar, 0 herë sot

1_1SEL~1

1,200 €

(FOR SALE) SHITET: APARTAMENT 1+1SELVIA ,TIRANE!

Apartament 1+1 per shitje ne Rrugen e Dibres,(Selvia), Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe 71,9m2, Apartamenti eshte i organizuar ne koridor, dhome ndenje, verande me siperfaqe […]

107 herë e lexuar, 0 herë sot

20170408_112324

400 €

(FOR RENT) ME QIRA: APARTAMENT 2+1 LIQENI PRANE DIGES.!

Apartament 2+1 per qira Liqeni, prane Diges. Tirane. Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe eshte i organizuar ne dhome gjumi matrimoniale, me ballkon,dhome femijesh, sallon […]

86 herë e lexuar, 0 herë sot

Foto

25,000 LEK

(FOR RENT) ME QIRA: APARTAMENT 2+1 LAPRAKE,TIRANE!

Apartament 2+1 per qira ne Laprake prane Ambulances ne hyrje. Apartamenti ka siperfaqe 90 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhome matrimonial, me ballkon, […]

96 herë e lexuar, 0 herë sot

Foto dyq

260,000 €

(FOR SALE). SHITET DYQAN KOMUNA E PARISIT, TIRANE.

Dyqan per shitje teKomuna e Parisit. Dyqani ka siperfaqe 130 m2 dhe eshte i organizuar ne lartesi 4 metra i gjere me 3 metra lartesi. […]

106 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 1 nga 21 2