Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Informacion për adomi

  • Anëtar që në: 18/03/2015

Përshkrim

Citroen-C3-1-4-hdi-Nafte-Viti-2004

2,200 €

Citroen C3 1.4L HDi Nafte Viti 2004

Shitet Citroen C3 Motorri(CC):1.4L HDi Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2004 Transmisioni Manule 167,000 km Ngjyra e Jashtme Gri Ngjyra e Brendshme Gri Gjendja Motorrike […]

është lexuar 45 herë (2 herë sot)

Shitet-Toke-2-000-m2-Rruga-e-Fllakes

125,000 €

Shitet: Trull 8,300 m2 Fllake

Shitet Trulle 8,300 M2 Fllake Durres

është lexuar 6034 herë (2 herë sot)

-Renault-Twingo-1-2-cc-benzine- (1)

1,600 €

Renault Twingo 1.2L Benzine Viti 2003.. Letra Te Paguara

Shitet Renault Twingo Motorri(CC):1.2L Tipi Karburantit Benzine Viti Prodhimit 2003 Transmisioni Manuale Me Letra Te Paguara Gjendje Motorrike Dhe Xhenerike Shume Te Mire.

është lexuar 78 herë (2 herë sot)

Opel-Zafira-2-0L-DTi-Viti-2002-

2,200 €

Opel Zafira 2.0L DTi Nafte Viti 2002

Shitet opel zafira motorri(CC):2.0L DTI tipi karburantit nafte viti prodhimit 2002 transmisioni manuale 184,000 km ngjyra e jashtme blu e erret ngjyra e brendshme e […]

është lexuar 92 herë (6 herë sot)

-VW-Beetle-1-9L-tdi-Viti-2000

2,400 €

New Beetle 1.9L TDi viti 2000

Shitet: Vw New Beetle Motorri(CC):1.9L TDi Tipi Karburantit: Nafte Viti Prodhimit: 2000 Transmisioni: Manuale 176,000 km Ngjyra e Jashtme: e zeze Ngjyra e Brendshme: e […]

është lexuar 7 herë (5 herë sot)

Opel-Astra-1-7-CDTi-Nafte-Viti-2004

2,200 €

Opel Astra 1.7L CDTi Viti 2004

Shitet: Opel Astra Motorri(CC):1.7L CDTi Tipi Karburantit: Nafte Viti Prodhimit: 2004 Transmisioni: Manuale 169,000 km Ngjyra e Jashtme: Gri Ngjyra e Brendshme: e erret Gjendje […]

është lexuar 81 herë (2 herë sot)

Shitjet e fundit tek 100oferta