Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Adil

  • Anëtarësuar në: 04/07/2017

Përshkrimi

IMG_4663

4,000 LEK

Shes koshere Bletesh !!! 4000 leke –>1 cope(Jan rreth 200 te tilla...

Shesim koshere bletesh me nje depozite ose me dopjo depozite. Kosheret jane te paperdorura dhe ne gjedje shume te mire. Punim druri nga nje marangoz […]

123 herë e lexuar, 0 herë sot