Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Informacion për Adil

  • Anëtar që në: 04/07/2017

Përshkrim

IMG_4663

4,000 LEK

Shes koshere Bletesh !!! 4000 leke –>1 cope(Jan rreth 200 te tilla...

Shesim koshere bletesh me nje depozite ose me dopjo depozite. Kosheret jane te paperdorura dhe ne gjedje shume te mire. Punim druri nga nje marangoz […]

është lexuar 64 herë (2 herë sot)