Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth Adii

  • Anëtarësuar në: 07/08/2017

Përshkrimi

6B1DEF76-7252-4876-946C-6AC7A3A4FF82

30 €

Dhoma plazhi ne Borsh

Kemi dhoma plazhi ne nje Vile ne Borsh, 500 m larg Ujvares. Vila ka nje pamje madheshtore nga deti. Dhomat jan te medhaja dhe jane […]

1203 herë e lexuar, 3 herë sot

Shitjet e fundit tek 100oferta