Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Rreth AD

  • Anëtarësuar në: 09/10/2017

Përshkrimi

0518F750-566E-4428-BCD2-29C4F39F98AC

2,300 €

VW Golf 4, 1.4 Benzine, Viti 2002

Shitet Golf 4 me vit prodhimi 2002. 1.4 Benzine, 5 marshe, ka mundesi edhe per impiant gazi. Vaj dhe filtra te sapo nderruara, goma ne […]

594 herë e lexuar, 0 herë sot